Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    válasz Sordoran #3599 üzenetére

    Persze a kivétel erősíti a szabályt(Whiteblind), de a 4csillagos fegyók jobbára csak refineolva verik őket.
    (Whiteblind is addig van előnyben míg nem lesz def-es 5csillagos,bár tekintvén hogy Noelle-en kívül senkinek nem kell ilyen fegyver lehet nem is lesz).

    Amugy a fegyver bannerből is eshet karakter is, ilyen szempontból annyi a különbség hogy itt van néhány kiemelt fegyver ott meg a standard 5csillagos karik.

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #3599 üzenetére

    Engem is jobban érdekelnek a karakterek, mert amúgy is van egy ilyen gyűjtő hóbortom, de hiába, ha egyszerre csak 4el játszhatok.
    Qiqi-t imádom, mert nagyon bika healer, de kiszoríotta Barbarát, aki amelett hogy jó healer, még dmg buffot is ad.
    Aztán Ningguang az új "szerelem", de ő meg kiszorította Fischl-t aki a kezdetek óta a partym tagja. Persze befér mindkettő, de akkor meg vagy Diluc vagy Ganyu szorul a kispadra.
    Aztán ott van még Tartaglia akinek imádom a harcstílusát, mégis csak speckó esetekben tudom használni, mert Ganyu egyszerűen egy erősebb karakter, és az esetek 95%ban ő hasznosabb. Persze szeretnék Tartagliával játszani, de ha van jobb...érted..

    Aztán ott van Xiangling, aki már C6 és secondary pyronak nagyon adnám, de akkor meg Benett nem fér, aki meg elvileg (nem próbáltam) az egyik legjobb 4 csillagos support.
    Ezt még tudnám folytatni, de gondolom lejön hogy mi a "gondom" a sok karival..

    De persze ez nem "gond", mert nyilván olyan bannerre pörgetek aki kell is, de a kövinél őszintén nem bánnám ha Keqing kijönne vagy 30 nyitásból, mert akkor a maradékkal a Wolf gravestone-ra azért rámennék :D
    Ebből a Keqinges bannerből viszont mindenképp nyitok párat, mert a 4 csillagosok is nagyon kellenének...
    Egy szó mint száz..."gimme few million f*king primogem...b*tch!, uhm Mihoyo" :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák