Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Helyzetjelentés, a múltkor ecseteltem a játék gyengeségeit, ám most az elmúlt napokban újult erővel folytottam, elindultam délfele és hááát kinyílt az egész! Nagyon sok terület nyílt most meg előttem, jobbra balra, lefelé mindenfelé tudok menni és mentem is már, hát van mit csinálni az biztos.... :) AR 24-en vagyok, a két legjobb karakterem 30-as, a többi 20.

    Nyitogattam is párat, amennyit f2p-ben tudtam, jelenleg ez a csapatom:
    Jean, Razor, Noelle, Barbara, de megvan Ningguang, Xingqui, meg a többi alap karakter még ugyebár. Noelle azért került be, mert 3-at is nyitottam belőle, így feltudtam tolni a talentjeit és így már egész jó kis ultizós, gyógyítós support lett belőle, őt és Barbit csak ultizni, elem skillezni hívom be. Jean is amolyan fő DPS, de support is mellette, tehát így most 3 gyógyítani képes karakter is van a kezdőcsapatban. Egyedül Razor az aki only DPS. Egy jó tüzes karakter hiányzik még nagyon, mert elég sokszor kell a tűz elem és csak ez a szerencsétlen Amberem van erre a célra. Xianglinget kellene majd megnyitni, de szerintem az ő feloldásához még gyenge vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák