Új hozzászólás Aktív témák

  • wandor0930

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én AR24-es vagyok, 20-40 közötti karikkal.
    Nem mondom hogy túl sokat játszanék, napiküldiket csinálom, a fejlesztő könyveket dobó bosst igyekszem lecsapni és amibe közben belefutok azokat csinálom. (~1ó)

    Küldikkel nem haladok nagyon csak amikor több időm van leülni, de én egyenlőre inkább a bőség zavarában vagyok mint hogy hiányom lenne fejlődési lehetőségekből.

    Karakterekből megvan Razor ő a főkarim, Chongyun, Barbara, Traveler.
    Játszottam még egy darabig Kaeyaval, Lisával, Xingquival, Benettel illetve ha úgy van akkor őket dobálom be a csapatba, de ők azért le vannak maradva kicsit, a célom most az volna hogy a lándzsás csajt kiszedjem Spyral abissból.

    Az a baj hogy ehhez most kevés a csapatom és fejleszteni kéne őket, de én is attól félek hogy később nyitok valami jó karit és pocsékba ment a mostaniakba ölt idő/nyersanyag.
    (ott van pl Benett aki sokszor jóljönne a tüzével, de tudom hogy le fogom cserélni Xianglingre)

    Alapkarit is azért húzom csak mert gondolom az összes elemmel tud majd rezonálni és ez még azért jóljöhet a későbbiekben, persze csak ha leszek én is eléggé kitartó.

    Harcrendszer nekem kifejezetten tetszik, nem fegyvert váltogatok hanem karaktereket amiknek különböző képességeik vannak amik ráadásul kölcsönhatásba is lépnek.

    Igyekszem egyébként nem túlzásba vinni hogy ne fulladjon ki, illetve ne haladjak gyorsabban mint a fejlesztők, mert gondolom az új területek adnak majd megoldást a magasabb szinten való megrekedés ellen, csak azzal lehet ők sem számoltak hogy sokan ilyen gyorsan grindelik a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák