Új hozzászólás Aktív témák

  • Renok

    senior tag

    válasz Sordoran #19550 üzenetére

    Egyetértek.

    Viszont már most elvitathatlan tények állnak a WW mellett az én szememben:
    - nincs Paimon :D
    - MC már többször beszélt, mint a Genshin MC összesen
    - ízlés kérdése, de nekem a Genshin karik nagyon nem jönnek be, gyerekes mind (vagy bohócnak vannak öltözve), pár kivétel van csak (HST is mérföldekkel jobb ilyen téren), WW teljesen más, fullra az én ízlésem. MC dettó, a Genshin MC kinézetre 1 vicc, itt menő lett szvsz
    - az egész mozgás sokkal dinamikusabb: a mászás gyorsabb, van elég stamina, lehet a falon futni, nem akadsz el minden tetves apró kiszögellésben (csak a nagyokban), ÉS ha mégis elfogy a stamina, akkor nem zuhansz le mint egy tehetetlen kődarab, és halsz bele, hanem szépen visszacsúszol a kiindulási pontra
    - a normal sprint nem kerül staminába!!!!
    - glide, zuhanás és mászás közben is tudsz karaktert váltani
    - akár solo karival is lehet tolni a játékot, nincsenek elemental reakciók, de a partiban lévők tudják egymást buffolni és karakter váltáskor a leváltott karakternek is van 1 spéci skillje, amit elnyom, meg a beköszönő karakternek is
    - nem csak dodge van, hanem "parry" is, ami igazából egy counter attack a megfelelő pillanatban, tehát sztem sokkal jobb, mint 1 klasszikus parry gomb, itt normal attackolni kell a megfelelő pillanatban
    - a helyi artifactek (itt Echo a nevük) közül az első slotba rakott ad egy extra skillt harc közben!
    - az Echo-k gyűjtése az OW-ben zajlik, tiszta Pokémon feeling, gyűjtsd össze mind, és rendesen jár minden fajta unlockolásáért a Data Bank-ban (kb. poké codex :) ) a jutalom
    - egy-egy karakter működése szerintem összetettebb a WW-ben, ami persze nem feltétlenül előny, de én élvezem
    - és itt a sztori leköt engem, és sokkal kevesebb a pofázás, teljesen tűrhető eddig
    - eddig kb. 5 fajta láda nyitáshoz kapcsolódó puzzle/challenge cuccossal talákoztam, mind jobban bejött, mint a genshinben lévők
    - volt egy barlang, ahol a challenge egy 2D Mario féle platformer nézetbe váltott, és úgyis kellett végigmenni a pályán időre. Na most én rohadt béna vagyok a platformer játékokban, de ebben elsőre meglett a 3 ládás jutalom. Persze ez volt az első ilyen, tuti a többi nehezebb lesz. :D

    Kb. 3 óra után ezek az élményeim.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák