Új hozzászólás Aktív témák

  • CASper666

    tag

    Üdv Mindenki!

    Az 5000-res rendszerről eddig jó volt a véleményem, eltekintve a kisebb hibáktól.
    Most sajnos az a helyzet hogy a 8 hónapos cucc mélynyomója megadta magát. :O
    Régebben is észrevettem már hogy fél hangerő fölött olyan hang jön ki belőle mintha valami rezonálna benne. Eddig elviselhető volt, mert csak akkor hallottam ha szinte teljesen odahajoltam a reflexnyíláshoz. Tulajdonképpen semmi komlyabb jelentőséget nem tulajdonítottam neki, nem zavart.
    Most viszont 20.án sikerült maxra feltekernem és 1-2 szám után rettenetes recsegés jött ki belőle basszus helyett :( , és már halkabban hallgatva is ''rezeg''. Fél hangerő alatt elnyomja a basszust a krepegő hang nagyobb mélyeknél. :((
    Most volt kis időm, és leszedtem a mélyláda hátlapját, de semmi nem volt ami rezonálhatott volna. Így szétszedve beindítottam, és ugyanúgy zörög.
    Az lenne a kérdésem hogy érdemes-e jobban is szétszedni, vagy a hangszóró halt meg? Gondolom a vezérlőpanel vezetékei is hozzáérhetnek a hangszóró hátuljához. :U
    Várom a tanácsokat, nem szeretnék még másik rendszert venni! :DDD (Pénzem sem lenne normálisra :( )

    [Szerkesztve]

    Az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé! :d

Új hozzászólás Aktív témák