Új hozzászólás Aktív témák

  • Yag

    tag

    válasz v-man #3309 üzenetére

    Volt egy ilyen sejtésem, sorry, rákérdeztem. Ami viszont akkor érdekes, hogy csak ezért drágább mert van benne egy EUs bedugós töltőfej ?

    Warehouse Options: EU $125.83 BLACK
    Warehouse Options: EU $137.99 EU PLUG+BLACK 12,16 dollárért potom 3500 forintért választhatok milyen konnektorba akarom bedugni ? Hát elég érdekes.

    Más furcsaság :

    Tablet PC Keyboard Protective Case with Keyboard $25.45 $24.13
    Total price:$305.92 You Save:$143.80 Final Price:$162.12 Buy Together & Save

    Tehát ha venni akarok egy billentyűzetet és védőtokot hozzá, akkor kicit óccobb lenne, összesen 162 dollárért megkapnám az egészet. Node. Ha kiválasztom akkor listában már nem lehet együtt rendelni mert azt írja ki : Different warehouse products can not be bought together. Please choose products according to your shipping address.

    Most akkor lehet rendelni vagy sem ? Persze értem én hogy más raktárban van a két termék és így együtt nem lehet szállítani de akkor mitől kedvezményes egy ilyen vásárlás?
    Vagy csak én buktam a dolgot mert EU raktárból szeretném kapni ...
    Összsségében külön is rendelhető meg de akkor meg nem lesz kedvezményesebb az ára. Kár az ilyen anomáliákért.

    “Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

Új hozzászólás Aktív témák