Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AliasJani

    csendes tag

    Sziasztok!

    Noti vásárlás ügyében kérném hozzárértők tanácsát :R

    Amit számításba vettem Hp Pavilion Power 15 7700HQ, Lenovo Y520 7700HQ., Asus notik a negativ szervíztapasztalat miatt kiestek (fixd...). max 340k kategória. SSD-m van. Játék sokadik szempont, a processzor miatt munkára használnám (virtualizálás), esetenként bírnia kell a strapát fizikailag is (helyszíni futtatás, Kali teszt 0-24h stb). A RX 560M 4 GB roszabb mint a 1050? pl melegedés szempontjából.

    A nagy kérdés, melyik a kettőből az ami nem döglik be legalább 3 év alatt stb, szerviz szempontjából is érdekes számomra, mit tapasztaltatok, tipushibák stb. A válsztott notiba késübb up 16 GB ram ra.

    Köszönöm!

    :) :DD

  • AliasJani

    csendes tag

    Köszönöm az észrevételeket srácok! :)

    Kérdésekre válaszolva csak olyan notikat nézek ami a madaras tacskoban elérhető. Az oka pedig, hogy van egy kis kedvezményem, emiatt játszik ez a két gép.

    Hosszú távra gondolva beruháznék egy MBP 15 re, az iMac mellé, ezek bírják a strapát. Jelenleg elég lenne ami 3 év garral kiszolgál, mai nap vásárolnám meg. 5 hetes huzavona után eléggé ferde szemmel nézek a szervízekre, amelyből úgy tűnik eljárás is lesz a vége, ezért fontos nekem a minőség és a meghibásodás, esetleges szériahiba esete, stb :(((

    Volt munkahelyen 120 db Dell 7270 lett rendelve. Nos, a minőségben hatalmasat csalódtam. Most 120 db ból 11 db ot másnap gariztattni eléggé elszomorító :( .Viszont baromi jó kis gépek! ha lenne benne HQ akkor... :)

    Ha két gép közül választanátok mi lenne? HP, vagy Lenovo?

    Köszönöm! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák