Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Frozen #79141 üzenetére

    1 db rézcsövet kapott pluszban és így nyertem még 4-5 fokot az általam korábban feltett gányolt vga illesztéssel szemben(előtte jobb ha nem tudod mi volt), vagyis nekem ez így nagyon megéri mert jobb lett!!! :K
    (igaz itt nincs borda mellé a csövön, viszont így a vga behelyezésénél nem kell a heatsink-hez hozzá nyúlnom, nagyon kényelmes lett. Utólag volt tisztítás a felületen, amennyire lehetett.

    Az a helyzet hogy az a picsányi cpu hűtő nagyon kevés ebben a laptopban egy olyan procihoz amit használok. Ebbe a laposba eredetileg egy i7-4700mq procit terveztek 4/8 3.4 Ghz mellett, volt is sokáig használatban, na azt rendesen le tudta hűteni, ennél más a helyzet.

    Az általad megnevezett "gányolást" én kértem és hála volt aki megcsinálta nekem úgy ahogy akartam, vagyis kicsit több tiszteletet a munka után ha lehet. :R

    "azért ettől szebben is lehet forrasztani,főleg laptopban"
    Jajjjj....ne gondold hogy legközelebb hozzád megyek forrasztani. :D Most komolyan csináltál már ilyet? Nem! Vagyis innentől ebben a témában (kuss! ):Y :R

    Ez nem gyerekjáték ideges is voltam miatta, nem akartam hogy tönkre menjen bármi cuccom. Hála égnek minden úgy alakult ahogy terveztük.
    Csak a mester teszi ezt meg nekem!!! És minden felelősség az enyém! :K

    Pár évvel ezelőtt már néztem vga nélkül mit hűt a kicsike úgy hogy az egész VGA hűtő be volt helyezve csak a cpu-nak. Lehet ennél az eredménynél jobb volt, már nem tudom, de a jelen helyzetben ez volt a legjobb megoldás......nincs az a helyzet hogy innentől izgulnom kellene afelöl hogy túlmelegszik a proci ebben a helyzetben. Minden a maximumon ebben a laptopban, amit csak lehet megtettem! :))

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

  • Pyttawrx

    HARDVERAPRÓD

    válasz Frozen #79141 üzenetére

    Csak nem kéne fikázni más munkáját. Megnézném én ki hogy csinálná meg. :)

Új hozzászólás Aktív témák