Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz vakablak93 #71873 üzenetére

    Latom mar linkeltek a Jarod's tech tesztjet.

    A Legion5 pro ugyanugy 80wh akku ahogy a Razerem.
    Viszont a nagyobb felbontasu kijelzoje (qhd) szerintem tobbet fogyaszt az en fullhd kijelzomnel. Mondjuk az enyem 300hz, a Legion meg 500 nit ( napfenyben is lathato). Kepfrisfitesi frekit en nem szoktam valtogatni.

    Nem tudom a Ryzen proci milyen energia takarekos, nekem a 10875h olyan 2-3 w package Tdp korul van netezes es YT kozben (XTU monitorozza). Nalam a proci undervoltolva van, 105mV core es cache UV amit altalaban hasznalok. Igazabol a VC hutes miatt passzivban elmegy a gep.

    Az energia beallitasok alatt a proci max 99%-on van, ami annyit jelent, hogy nem megy a turbo akkus uzemmodban.

    Tippem szerint (es a latott 450-560 perces eredmenyt figyelembe veve) lehetseges a 8 oras uzemido. De a tiz az mar nagyon ki lesz centizve ha egyaltalan osszejon.
    Oda mar nem csak a turbo kikapcsolasa lesz szukseges hanem a fenyero, a kepfrissitesi frekvencia es mas energiat fogyaszto dolgok allitgatasa is.

    Ha nem fontos, akkor inkabb a 8 orara celozz. 80wh akkuval az a realisabb. Lehet vinni egy usb-c toltot mar nagyon kicsik is leteznek.

    Rosszabb esetben usb-c power bank lehet a megoldas, de az gepfuggo lesz. Nalam azt hiszem 45w a minimum aminel tolteni kezd. Egy 65 wattos Blitzwolf toltore a telefont is radugva mar nem tolt. Szoval izmos powerbank kell.

    Netan olyan gepre celozz ami 100wh koruli akkut tartalmaz. Tan a Gigabyte nehany gepe, az MSI GP76 ami olyan.

    Vagy az ujabb Macbook Pro gepek. Ha azok bele fernek a keretbe es OS szinten is megfelelnek.

    Lehet extrem uzemidoket kihozni, de erteni kell hozza.
    Kulonben lehet egy uj alkalmazas vagy frissites es borul a terv. Fontos menet kozben figyelni.

    Nekem van kis meretu usb-c tolto a taskaban. Az a B terv.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák