Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz KFORboy #35324 üzenetére

    Hahaha 0 percesen alaplap hibásan jött a több mint félmisis aw 13r3 as gépem angliából ami javítás után pöcre 13 hónaposan beadta a kulcsot. és igen 1 év gari volt rá szóval b*szhattam :D Ennyit arról, hogy fényes nyugat. :D

    Hidd el selejt mindenhol van, csak a mennyisége és a szerviz minősége a kérdéses.
    Asus most teljesen korrekt volt nem egy acer szintet ütöttek meg hanem tök pozitívan jöttek ki a dologból szerintem.

    (#35326) KFORboy
    O1G
    alap :D

    [ Szerkesztve ]

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz KFORboy #35324 üzenetére

    Igen, minden szempontból egyet is értek. (ez M.O és meg is látszik) de a lényeg, hogy cserélték a lapot, ami nem olcsó kategória (és kaptam egy újat) a régi/original MB kék nyákos volt, a mostani (új) az meg világos zöld

    Amúgy a Mester elsőre is jól megcsinálta, csak sokat (akkor) nem ért sajnos. Ez a lapos eleve úgy jött ki a "gyárból" hogy már ez a baja meg volt... :U
    Sokat segített ő is és mások is, még1x köszönöm a fáradozást, időt és segítséget amit rám szánt mindenki (kereséssel, infóval, bármivel) minden tiszteletem az övék és örök hálám érte!
    2x16GB RAM-ot bele rakattam a mesterrel és itthon meg én vettem ki (alaplap belső felén a 2 DIMM-be) így nekem is szét kellett kapnom/össze rakni és úgy ment fel gariba (2x)
    Nem éri meg nekem Bp.-re vinni (200km+ távolság) , inkább szétkapom és megcsinálom amit kell (repasted pl.-gari lejárta után alkatrész csere, ha szűkséges vagy egyéb...-) és míg garis, jobban nem nyúlnék bele semmiképp. Hála isten nekem is van sok éves tapasztalatom az elektronikában (számtech -sok kategória-, telefonok, tv-k, gyártás, RMA-k, optikai és mechanikus javítások stb..) így azért gond nélkül meg szoktam oldani ilyen dolgokat (itt a gari megmaradásán volt a hangsúly és szerencsére csak jól kell szét szedni és pont úgy össze rakni ahogy az a sorról lejön kb. :D

    Most még a HDD helyére dobok be egy SSD-t (Sata3-s Samu 860 EVO 1TB) meg a 2x NVMe SSD is benne van (már) és teljes lesz a kép... aztán csak működnie kell gond nélkül a gépezetnek.. :K /reméljük úgy is lesz/

    Elvileg nagyon cleanelni/portalanítani sem kell a belső hűtést/bordázatot különösebben, mert zárt rendszerű és tisztítja magát -vagy csak marketing fogás ez is- ;] (aztán majd arra is rá nézek, csekkolom...)

    Gondolkodtam az ODD cserén is (vagy oda is egy 1 vagy 2TB SSD-t bedobni, vagy BluRay írót...) de a ++++ TB hely minek? Vannak 8TB HDD-im (5 év garisak) és más meghajtók (WD RED pl.) + BluRay író... elvileg ez a 2.25TB hely ami össz. van a laposba, na az is sok (több is mint ami kell) :R

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák