Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csubuka

    addikt

    válasz Muerte #13441 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a választ! :R

    Szuperül hangzik, elsőre ez volt a benyomásom nekem is... "Ebben még volt anyag" kategória, mondjuk hordozásra használhatatlan. Ámde az asztalon való használat és a piros szín pipa és ha így elfogadja a barátnőm, akkor működőképes konstrukció lehet :)

    Az lehet, hogy nekem szimpla 5870 van benne? Bevilágítottam és mintha szemből nézve jobb oldalt üres lenne a slot hátul...

    Igazándiból szuper hűtése lehetett valaha, mert aida64 stress alatt nem megy 80 fok fölé semmi. És a paszta gyári szerintem. Most hangos sajna. Lehet a vinyó is belejátszik, elszoktam a vinyóhangtól mostanság (szerencsére).

    De kikapcsoláskor csúnya csapágyhangja van legalább az egyik ventinek... ilyen krekk-krekk-krekk-krekk. De csak amikor "lepörög" a végső megállás előtt.

    Köszönöm mégegyszer, ha megegyezés születik a megtartásáról, akkor keresni foglak feltétlen. Remélem elfogadja, mert a Sleekbooknak a zsanérja hordozás meg egyebek nélkül kikopott már másfél év alatt, mondjuk újonnan is szutyok volt (de piros ugye). Azt szerelni sem lehet, hűlni is alig tud, melegszik a gyenge gép, mert szupervékony, pasztázni sem fogom tudni kb, mert szétesik mire eljut oda az ember :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák