Új hozzászólás Aktív témák

  • wanted5

    őstag

    válasz KillHates #33300 üzenetére

    Áh kész kabaré az egész. Fos a driver, meg a windows meg minden. Felmérgeltem magam, újrahúztam a rendszert, így sikerült throttlestoppal belőni, úgy tűnik most nem droppol. Viszont előjött egy másik hiba, ami miatt pár nappal ezelőtt újraraktam a rendszert: a memory leak, ráadásul olyan, hogy sehogy nem lehetett rájönni, hogy mi okozza, az egyetlen jele az volt, hogy a RAM használat szépen kúszik fel, de semmi process nem mutatott rendellenességet. Valamilyen defektes driver volt a hibás. Viszont ezúttal nem oldódott meg a hiba úgy ahogy pár napja csináltam, pedig mindent ugyanúgy csináltam. Szóval jöhetett egy újabb rendszer újrarakás, most végeztem vele és úgy tűnik, hogy most jó a CPU is és a RAM is. Valami csodálatos volt ez a szombati nap, az SSD is megizzadt rendesen.

    Többek között az ilyen dolgok, miatt gyűlöltem meg a laptopokat, de használom, mert muszáj. Viszont ha lesz úgy egyszer anyagilag lehetőségem egy fasza PC-t építenem, akkor laposon soha többet nem fogok játszani. PC-n, ha beállítom a BIOS-ban annak a nyomorult CPU-nak, hogy mondjuk 4 GHz-en menjen, akkor az annyin fog menni, és nem váltogatja a frekvenciát, mint valami idióta mondván hogy úgy kevesebbet fogyaszt. Az a helyzet, hogy pont leszarom mennyit fogyaszt, csak menjen normálisan.

    Lényeg a lényeg, hogy úgy tűnik megoldódtak a problémák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák