Új hozzászólás Aktív témák

  • khirill

    aktív tag

    sziasztok!

    minden tiszteletem a tiétek, ezért szeretném kikérni a véleményeteket, mert laptop vásárlás előtt állok és nem szeretnék nagyon mellélőni... rengeteg dologra használom a laptopom, de főként fejlesztés és hálózatmenedzsment... azért emellett néha nyomom persze a játékokat is... mindenfélét... ma már nem mondanám magam hc gamer-nek szóval nem követelmény minden azonnali újdonság maxon futtatása de azért örülnék ha ketyegne pár évig még benne a hw...

    az előző a mostani egy olcsó húzás volt... egy mellélövés... asus rog g56jr ami melegedett mint a szar és a kasztnija mára egy hulla(dék)

    szerettem volna egy aw-t de egyszerűen az a tapasztalatom, h 500k-s kerettel lehetetlen egy minimum ilyen hw specs cuccot összehozni...

    http://www.laptopszalon.hu/dell/dell-inspiron-7577-7577fi7wc1-laptop_31398-adatlap

    hw területén lehet nagyon elhülyültem, de ez 7. generációs HQ, 1060gtx, 256/1000 ssd/hdd, 16g ram...
    az aw-k +200k és csak 6. generációs 980gtx, olykor nincs is ssd, 8g ram... szóval... nem értem...

    ...és itt jön a kérdésem ez szerintetek milyen? :R

    szerk.:
    azt elfelejtettem, h a 15.6 nem gáz... de pl. a numerikus nekem alap,,, és ha jól láttam az aw-kon csak a 17-től vannak... ami nem kizáró ok... de nyilván az ára még inkább kotta... de én kifejezetten jobban szeretem a 15.6-ot...

    [ Szerkesztve ]

    ratabyzou

Új hozzászólás Aktív témák