Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #58245 üzenetére

    A Strava miatt van. A Suunto appnál már egész jól szinkronban van a tempó és a pulzus. Most csak annyit csináltam, hogy köröztem, és a dombnál megnyomtam. Annyira nagy szintbeli eltérés nincsen, azért nem látszik, hogy ez nem egy sík futópálya. Van egy 10 méter szint a legmélyebb és legmagasabb pontjai között. Sajnos nincs most másik pulzusmérőm, de az órám alapból nem is tud kettőt kezelni. Talán mobillal lehetne megoldani. Esetleg ha errefelé jársz, akkor kipróbálhatod, ha össze akarod hasonlítani a másikkal.

    Itt meg tudnál nézni egy GPX fájlt, hogy neked milyen smoothing nélkül? Nekem össze vissza ugrál a pace fel-le. [link] Nem tudom mi a kínja, most vagy ez az alkalmazás rossz, vagy órából kéne újat venni. Esetleg mozgóátlag nélkül mindegyik órával ennyire gáz a grafikon.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz ígyvanferi #58245 üzenetére

    Ez volt a polaros grafikon:

    De gondolom sokat ezzel sem érsz. A strava annyit simít az egészen, hogy pl 3:20 helyett 3:40 a max. Viszont a nyers GPX fájlt megnézve nagyon nagy kilengések vannak a pace-ben folyamatosan. Nem tudom ez mennyire jellemző más órákra.

    Simítással ilyen:

    Ugye itt fejjel lefelé vannak a pace csúcsok. Ami meg csúcsnak látszik elsőre azok szünetek orrfújás, bemelegítés, stb.

    De el lehet kenni egészen annyira is, mint a strava csinálja.

    Strava helyett szívesen használnék valami mást, de nincs. Igazából visszasírom az endomondot, annál nem voltak olyan problémák, hogy nem tudtam megosztani. Itt most úgy van beállítva, hogy mindenki láthassa mégis bejelentkezést kér, szóval a gyakorlatban az mégsem mindenki.

    Majd összehegesztek valamit google maps alapon. Kíváncsi vagyok összejön e.

    szerk

    Megnéztem közben. Valami zavarhatta az órát, mert a régi grafikonokkal nyersen sincs gond. Igaz van köztük olyan, ami szintén ugrál, de ennyire azért egyik sem.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák