Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sipi700

    tag

    válasz zolikaDB #53101 üzenetére

    Szerintem egy használt Polar m430 sokkal jobb. Ismerősömnek volt decathlonos, nem tudok melyik modell, olcsó volt. Gyorsan megadta magát, vett újat azzal valami gond volt. Visszavitte. Megkapta ajándékba Garmin 920xt órámat. 2-3 éve volt. Működik. Pedig nem kíméltem én sem és 3-4 évig én is használtam. Ha nem fontosak a legújabb funkciók évekig óra marad. Nem cipő, ami fél év után kuka. Alap funkciókat Garmin 35-45-55 is tudja és az is bírja évekig.

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz zolikaDB #53101 üzenetére

    Évekig egy sima casio kvarcóra stopperével futottam. Az útvonalat meg berajzoltam térképre endomondoban. Később vettem 4000 Ft-ért egy decathlonos öves pulzusmérőt. Ez jó nagy előrelépés volt, bár csak pillanatnyi pulzust mutatott, nem rögzítette az értékeket, nem lehetett visszanézni, de legalább volt és pontos is volt. Szerintem neked is elég lehetne ez a megoldás egyelőre, közben meg gyűjthetsz egy rendes sportórára. Ott sem kell azért rögtön 100 ezer Ft fölötti dolgokban gondolkodni, használtan tök jókat adnak már olcsón. Zsolt vett nemrég pl. azt hiszem Garmin fr235-öst 30 körül. (Megjegyzem másfél éve 32 ezerért rendeltem a Suunto shopból a Ambit3-at újonnan, ami bár már akkor sem volt a legújabb óra, de amíg nincs az embernek extra igénye, futáshoz, akár triatlonhoz is teljesen elég.) Inkább valami ilyesmi, mint az a decathlonos gps-es óra, ami ha jól olvasom, csak a saját decathlon connect felületével kompatibilis. Nem ismerem, lehet azzal is elvan az ember, csak ha később veszel valami mást, az adatokat nem fogok átvinni onnan.

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz zolikaDB #53101 üzenetére

    Ne foglalkozz egyelőre a pulzussal, nincs értelme. Ha majd megy egyben 15-30 perc kocogás, akkor lehet/kell rá figyelni. Egyelőre csak annyi, hogy ne nyírd ki magad, de az meg érzésre is megvan. Órát inkább motivációnak vinnék magammal, az sokat segít, amikor ránézel, és látod, hogy ugyanazon a távon gyorsultál mondjuk 3 percet, miközben esett 5 ütést az átlagpulzus. Persze ez először olyan hónapos távlatban működik csak, de egyre jobb lesz. Tényleg ne add fel! Én is így kezdtem, csak én futópadon. 5 percet nem bírtam egyben lefutni az elején. Egy év kellett kb az egyben egy órához. Tempóról meg ne is beszéljünk, több, mint egy órára volt ehhez még akkor szükség. Rá 4 évre meg meglett a 4 óra alatti maraton. Kitartás, türelem. :K

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák