Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz tomcica #42167 üzenetére

    Hali

    Én ezt ezért is közelítem meg úgy, hogy a 21k alap legyen a testemnek, vagyis ez a táv vagy úgymond időtartam a napi rutin részévé váljon az alapozás közben, szóval nagyon benne legyen az ember lábában, a szervezetem rá legyen készülve. Rövidebb távot csak melós napon tolok. Februárra az alapozás kb. 3-4*21k +10K-nak fog kinézni heti szinten+ az erőnléti edzés..
    12 órás meló mellett 2-2 napozással efölé nem fogok tudni menni, ezt is nehezen, mert a melóban is rohangálás van és eléggé fárasztó és mentálisan is! Az alvás meg kevés azokon a napokon..
    Ezt csak azért írom, mert korábban írtad, hogy lejjebb kellett vinned sokaknál a lecet, szerintem nagyon sokan vagyunk így, hogy adottak a lehetőségek..
    Ha nem vagyok fáradt a hét végén, akkor az egyiket kicsit ki szoktam tolni picit hosszabbra a távot.

    Ami a kérdésem lenne, hogy érdemes lenne e megnövelni a 21 kiliket általánosságban is, főleg a nagyon lazákat, a hatékonyság szempontjából jobb lenne e, vagy ez is bőven elegendő?

Új hozzászólás Aktív témák