Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz FIREBLADE78 #20371 üzenetére

    Egyrészt hogy mennyire fölösleges neked, azt te tudod, én már nem is viszem a telefont a futáshoz, max csak ha zenét akarok hallgatni, de azt is egyre ritkábban, másrészt 100k-t sem feltétlenül kell elköltenéd, azért vannak akciók, és olcsóbb megoldások is, érdemes körbenézni.

    A pontosság szerintem amúgy nem vészes, mondjuk annyiban ellentmondanék pilóta kollégának, hogy ha visszanézem a statisztikákat, bizony vannak kiugró tüskék, meg beeső árkok is a pulzusmérésben is (aztán lehet, hogy csak az én kezemen nem fekszik fel olyan jól a Garmin), illetve a percenkénti sebességdiagramon is, de az átlagos, és trendszerű eredmények jónak tűnnek. Persze nem orvosi, vagy katonai pontosságú műszerek ezek, de nekem pl az i5s-en használt Runtastic-kal összehasonlítva minimális eltéréseket dob.

    Amúgy nagyon hasonló okból váltottunk ios-re, ahogy nézem. :DDD

    Re: (#20360) inf3rno: Tény, hogy mindig megfogadom, hogy többet fogok nyújtani, de a lábujjaimat azért én is elérem. Ezzel együtt merev azért a lábam is, bár a nagyobb gondot inkább a hátam okozza, 15-20 év ülő munka, és utána hobbiból a nap hátralévő részében is a gép előtt tespedés azért elmeszesíti úgy a gerincet, hogy azt nem tudja az ember 1-2 év alatt kidolgozni. Pedig mostanra lassan meglesz a 10. leadott kiló, meg a púpom is már sokkal kisebb, mint volt, de lesz még vele meló bőven, és sose lesz már a hátam és a tartásom olyan, mint amilyen lehetett volna, ha időben észbe kapok, illetve el sem kezdem, vagy normális mederben tartom a monitor előtt gubbasztást. Hogy a pocak-eltüntetési projektről ne is beszéljünk...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz FIREBLADE78 #20371 üzenetére

    Hardver terén ugyanazt tudja, mint egy óra (leszámítva persze, hogy kényelmetlen). Szoftver terén lehet próbálgatni, hogy másik app jobban mér e. Menj ki egy 200 vagy 400 méteres körpályára (lehetőleg valami olyasmire, ami nincs magas fém kerítéssel körbevéve), pár kör után kiderül, hogy mennyire jó a mobil meg az alkalmazás, ami rajta fut. Ha nagyon szögletes, akkor érdemes kipróbálni másikat. Pl nekem annak idején endomondo meg strava az volt, aztán micoach-nál kötöttem ki, de itt is vannak olyanok, akiknek nem volt ilyen szempontból gondja az endomondoval, úgyhogy nem lehet előre tudni.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák