Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • monti0222w

    addikt

    válasz flash- #67630 üzenetére

    Bodz, elég jó szaktekintély, ha lehet ilyet mondani, sokan adnak a szavára. Nem akarlak lebeszélni a GR-07-ről, félre ne értsd, de szerintem ebben az ár sávban is vannak hasonlóan jó fülesek. :)

  • monti0222w

    addikt

    válasz flash- #67630 üzenetére

    íme a leírása arról fülesről amit említettem.

    Audio-Technica ATH-E40

    Borzalmasan, nagyon, eszméletlenül behelyezés és illeszték érzékeny. Ilyen is rég volt, hogy tanulnom kelljen miként érem el a legjobb hangot. Az anyaghasználat átlagos, semmi extra. A kábel hosszának viszont örülök (160cm). A ház áttetsző része inkább csak képen néz ki jól, élőben kicsit gagyi hatást kelt. Jobb lett volna ha teljesen fekete, mondjuk egy nagy AT logóval.
    A kialakítás elég hülye, nem ártana ha a gyártó több emberi fület tanulmányozna. Olyan max. 1.5-2 órát elvagyok benne, de utána ki kell vennem.
    Alapvetően meleg hangja van, árához képest meglepően jó minőségű, picit kiemelt mélyekkel, részletes középpel, sima, kicsit sem fárasztó magasakkal. Utóbbiakból teljesen hiányzik az agresszió, meg úgy általában az egész fülesből. Ennek ellenére szerintem nem unalmas soha. 30k-ért jól esik ennyi részletre rácsodálkozni (amiket ráadásul teljesen természetesen prezentál, nem erőlködve, mint jópár rokona), néha képes egy drágább füles illúzióját is kelteni. Olyasmi megközelítésre, mint fejhallgatók közül a Focal Spirit Classic vagy a NAD Viso HP50.
    Elégedett vagyok vele. Az árát szerintem sokkal inkább megéri, mint pl. a Shure SE215 vagy az RHA M750.

    Érdekes, hogy 1, 2, 3 év garral is árulják itthon.

Új hozzászólás Aktív témák