Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raven12

    senior tag

    válasz Ati1979 #132 üzenetére

    pont a fülváltozással jössz? :D az 3-4 év után aktuális, ugyan már.
    Inkább a kezdeti várakozási időbe kötnél bele, meg hogy mi van, ha nem töri be a füled, vagy nem izolál eléggé, és 1 hónap után reshell kell új mintával, vagy újrahangolás.
    Az, hogy nyomja a fülüket, az meg vagy a rossz minta eredménye, vagy azé, hogy még nem szoktak hozzá. Esetleg rosszul használják (rossz behelyezés, nem nyitott állkapocs).
    Egyébként a tripleflange illesztékkel is elég hülye érzés enni, nem túl kényelmes :)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Ati1979 #132 üzenetére

    Persze, ezért is írtam nagyon feltételes módban :)
    Csak még f:zi'k ajánlgatta ezt a márkát, hogy lehet quad driver-es fülest kapni tőlük olcsóbban, mint az 535, illetve kicsit drgábban 6 driver-est is. Igaz a quad nem annyira extra már, az UE900 meg W4R is ilyen, és olcsóbbak az 535-nél. Kicsit leárazhatná már a Shure a termékeit :P Bár az az igazság, hogy ha már annyi pénzt kiadok rá, akkor Jeremy Clarckon szavaival élve "near as makes no difference", szóval tök mindegy már az az árbeli eltérés... Egy 4R-ért is hetekig/hónapokig koplalnék, az 535 is hasonló lenne :D

    gelbelex: Nem vagyok ebben olyan biztos... Nekem egyszerűen nyomja a halántékom egy fejhallgató, akármilyen kics/könnyű. Még régebben vettem egy HD201-et (tudom, nem volt jó választás... :P akkoriban nem érdekelt annyira a téma), ami elég könnyű, alig van súlya, és mégis egy fél óra használat után már nyom. Ellenben egy megfelelő haranggal behelyezett fülest órákig el tudok viselni, és akkor is csak azért esik jól kivenni, mert befülled a hallójáratom. Mondjuk nekem ehhez olyan szilikonharang kell, ami ilyen nagyon vékony és lágy, ezért is akarom lecserélni a Shure bogyókat, ha lesz rá lehetőségem. Első körben szerintem egy pár utángyártott Klipsch S4 harangra, ránézésre jónak tűnnek, és kb 700Ft-ért meg tudom kint rendelni őket.

Új hozzászólás Aktív témák