Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz bitrograde #99406 üzenetére

    Meghallgatnám én nagyon szívesen. :R De a másfél hónapja vett olcsó MA hangdobozaimon, vagy éppen a Beyer fülesemen úgysem hallanám azt, amit ezek a szuper DAC-ok ténylegesen tudnak. Ezek - szerintem - a leggyengébb láncszemek nálam (a saját hallásomon kívül persze), a "felhergelt" filléres kínai DAC-om biztosan jobb ezeknél. Az egyensúly nagyjából meg van nálam, szolíd költségvetésből, vétek lenne egy-egy sokkal drágább láncszemet beilleszteni - ha az összes többi dolog változatlan maradna. Az egész láncomat egy jóval magasabb szintűre cserélni meg nincs anyagi lehetőségem - de talán igényem sem erre.

    Azt viszont nagyon élvezem (mint időtöltést, kikapcsolódást), ha egy filléres cuccból nagyon kevés pénz (de sok agyalás és munka) ráfordításával legalább "középszerűt" tudok csinálni.

    Legalábbis én így látom. :F

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

  • stellaz

    addikt

    válasz bitrograde #99406 üzenetére

    "Valaki írta, hogy nem sok különbséget vél hallani a tubusról csorgatott és a natívan lejátszott DSD-felvételek között. Könnyen lehet, hogy a megállapítás nem is az ő hallásának vagy a felvételek minimális különbségéről szól, hanem a rendszerének a korlátairól."

    Na jó, de azért bőven nem szarral hallgatom, és arra írtam, hogy a - számos vélemény alapján legalábbis - forrás hatalmas minőségi különbségének szerintem már ezen a szinten is ki kéne, hogy üsse a házfalat nem pedig csak ilyen vagy hallom vagy nem módon, ehhez képest, hogy hogy van bedugva a táp a konnektorba, nekem elhanyagolható jelentőségű dolognak tűnik :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák