Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slfln

    senior tag

    válasz schawo #4440 üzenetére

    Akkor úgy néz ki, hogy KS és WASAPI WinXP alól nem megy - legalábbis a Streamerekkel.
    Az ASIO4ALL probléma nélkül megy.
    Ezért mondjuk tuti nem fogom felrakni a 7-et. Valahogy nehezemre esik elhinni, hogy máshogy fog szólni tőle minden. A Foobar verzió lépéseknél is imádom olvasni a használóktól, hogy jobban szól mint az eggyel korábbi verzió, mert részletesebb. Amennyi verzióugrás volt, az első foobarnak tiszta csendet kellett volna produkálnia, ahhoz képest amennyi 'sokkal részletesebbet' olvastam azóta.
    Mindenesetre szívesen meghallgatnék két ugyanolyan gépről különböző oprendszerekkel szólni láncokat van e különbség. Én a DirectSound, az ASIO, a Foobar, a Winamp között sem érzek -nem ASIO driveres USB DAC-al- olyan különbségeket, amitől akár meg tudnám mondani melyik jobb vagy melyik-melyik.
    Két analóg kábel között úgy sejtem sokkal több difi van, mint bármely szoftveres cseszegtetésnek, de cáfoljatok.

    Ma előkerült a hardvertemető mélyéről egy megboldogult gagyi nyomtatókábel és összevetettem az Audioquest kábelemmel. 4 számot A-B-ztem a Streamerrel gyors dugdosással, de semmi említésre méltó különbség nem jött ki, ami miatt érdemes lenne az AQ kábelre pénzt költeni. A barkács DACommal viszont érezhető változás volt. Valamivel testesebb -nem sokkal- lett a hangja és picivel több életet lehelt bele.
    Érdekes...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák