Új hozzászólás Aktív témák

  • RudiG

    tag

    válasz DiXoN008 #1134 üzenetére

    Én is ár/teljesítmény miatt néztem ki a FuSi 1437G-t, meg úgy általánosan is eléggé jók. Viszont minőségéről én is sok rosszat hallottam, de ezek csak a régebbi modedllekre vonatkoznak. Itt a fórumon megforduló embereknek mostani modelljeik vannak és semmi gondjuk nincs vele. Barátnőméknek is van 1 FuSi 1450G-jük és teljesen korrekt. Én azért picit paráztam a meghibásodástól, ezért vettem 2év garis notit, picit sajnálom, h nem FuSi, mert tényleg nagyonjónak tűnnek és nekem a 1437G-nek a gépe tetszett eddig a legjobban az összes notebook közül,amit eddig láttam. Sztem nézd meg őket és azt vedd, aminek olyan a képe, egyébként meg, ha nem kell mobil legyen, akkor a nagyobb órajeleset. Sztem csak az eladásnál fog jelenkezni az a kis probléma, hogy nem ''igazi'' mobilprocesszoros a dolog,de addig mindenképp élvezheted majd a nagyobb órajelk előnyét. Mondjuk az is igaz, hogy nem sokat számít az a 200mhz,sztem és a turion értékállóbb(sztem), de az biztos, hogy, ha játszani si akarsz rajta, akkor mindenképpen azt vegyed, amiben x700 van, ráadásul a videeokártya az nem cserélhető eszköz.
    Szvsz 1667, mert procik közt nincs nagy teljesítmény különbség, viszon a videókarik szinte összehasonlíthatatlanok.
    De ne verd le rajtam,ha rossz tanácsot adtam;)

    [Szerkesztve]

    üdv, én <~ˇ^ˇ~> ASUS-A6VA rullz >>*1.73 centrino . X700 . 2x512 DDR2 . 80GB 5400rpm .

Új hozzászólás Aktív témák