Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz FEDman #772 üzenetére

    X-E2 hazai premier van ma náluk. Ennek apropóján van a Fuji gépekre 10% kedvezmény. :)

    Mondjuk az X-A1 nincs készleten, de ha ma megrendelem, akkor jóváírják a kedvezményt. Szóval a hétvégét még nélküle kell töltenem.

    Mondjuk az kicsit zavar az X-A1-ben, hogy a megjelenése messze nem olyan szép és elegáns, mint az X-M1. De gondolom a Fuji is tisztában volt vele, hogy az X-Trans hókuszpókusz inkább csak mítoszban erős, így senki nem lesz aki csak emiatt kiad (itthoni áron 80k) felárat az X-M1-ért. Mondjuk nálam a design nem ér ennyit, szóval ezt a Fuji bukta... én meg a gyönyörű műbőr borítást és az ezüst színű testet. De majd valahogy csak megleszek a flancolás nélkül is... :D

    (#773) jjeahh: Oké! :) Már több ízben is kipróbáltam a gépet, de a peakinget még nem. Videók alapján nem olyan fasza, mint a Sony-nál amit rikító színekre lehet festeni, itt inkább csak amolyan ultra kontrasztossá teszi az éleket. Vagy legalábbis nem láttam még olyan videót ahol a focus peakingnek lett volna valamilyen rikító színe (mondjuk sárga, vörös, zöld, stb). De majd beszámolok természetesen. Csak legyen már meg. :D

    Szívem szerint egyébként egy X-E1-et vennék, de még a kedvezménnyel együtt is bőven több, mint amennyit erre a kis otthoni "backup" gépre szánok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák