Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gercsa

    senior tag

    válasz madgie #34941 üzenetére

    Én nem haragszom, tökre vágom a kisker nyitóárakat, meg hogy változnak idővel, én csak arra próbáltam rávilágítani hogy az E4 már nem olyan olcsó váz.

    Az én szememben sokat esett a presztizse, nekem a saját kategóriájában már nem az a tudás/ár szint amit a korábbi példányok hoztak a saját korukban.

    És nem csak azért ítélem nem "olcsónak" csak és kizárólag, mert annó mikor én váltottam akkor egy árban lehetett megvenni kintről a T3-mal, ez csak egy példa a sokból, hiszen ott a T30, S10 a polcon szintén.

    És amikor a polcról válogat az ember akkor az aktuális árat kapja az árcédulán nem a két és fél évvel ezelőtti kezdőárat, nem az én hibám hogy a T3 még mindig forgalomban van , és magának csinál a fuji konkurenciát.

    Nyilván az olcsóság egy szubjektív fogalom, de erre való a felhasználók fóruma, nekem ez egy megtörtént probléma és dilemma volt az életemben, én végig nyomtam az E széria minden tagját, és én jártam abban a cipőben a való életben a gyakorlatban, hogy fontolgassam az E4 vásárlását, és nem azt vettem, elsősorban azért mert nem tartom olcsónak, és márkán belül is lehet jobb vételt csinálni.

    Sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

Új hozzászólás Aktív témák