Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beiglee

    csendes tag

    válasz Mercutio_ #16812 üzenetére

    Eddig csak kis automata kompakt gépeim voltak. De a családban vannak számomra komolyabb gépek és most jutottam el oda, hogy én is szeretnék kilépni az automata gép, mobiltelefon kettőséből és egy kicsit elkezdeni barátkozni az "igazi" fényképezéssel a magam örömére. Ezért vagyok kicsit dilemmában, mert egyrészről nem olyan vagyok aki túl sokat szeretne babrálni a beállításokkal, de mégis meghagynám azt a lehetőséget a későbbikre, ha mégis nagyon belemerülnék.

    Ezért tetszene egyrészről az x100 sorozat. Mert ezeknek már gyönyörű képük van és nem kell az obikkal bajlódni. De most nem vagyok benne biztos, hogy nem bánnám-e meg később, hogy nem kísérletezhetek az objektívvel. Ráadásul én olyan vagyok, hogy ha valamibe belefogok, akkor próbálom a lehetőségeimhez mérten a legtöbbet kihozni a dologból. Ezért gondolkodom másrészről egy komolyabb vázban, amire tudnék építgetni. De nem hinném, hogy olyan mélységben eljutnék a fotózásban, hogy mindenre külön objektívem legyen.

    Ezért köszönöm mindenkinek még egyszer az objektívekkel kapcsolatos jó tanácsokat is, hogy ha mondjuk csak egy objektívben gondolkodik az ember (általános hobbi fotózásra, gyerekek, kirándulás), akkor milyet érdemes beszerezni. :U :U :U

Új hozzászólás Aktív témák