Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz madgie #1295 üzenetére

    Előző vga-hoz be volt, nagy mértékben az újabb Radeonnal sem csúszhatott el, szemre maradt. (Épp nem tudom mi van a konfignál, U2412M-em van.)
    Astia (sztem) nem most kell (szutiy idő, kevés fény és szín), hanem amikor vibráló színekre akar az ember ráerősíteni - tudom, erre velvia kéne, de az egy ****, annyira durva; ahelyett kellene kb az astia mostani konfigja, és az astia meg a std közé kellene igazából az astiát lőni szvsz. Igaz, pár (főként keleti) képet láttam mindkét film móddal amin jól (ütősen, eyecandyn) nézett ki, de az tényleg elég ritka.

    Jut eszembe, még nikon rawozáshoz vettem sypder cubeot, nem érdekel valakit? :D

    FEDman: A + és a - irányt nem keverted össze? Most elbizonytalanodtam, de úgy rémlik - irányban csökken a kontraszt és nő a részlet mennyisége; + érték a kontrasztot tolja fel. X10en első képeket asszem ezzel baxtam el, azt hittem a plusz lesz a 'kiterjesztés'.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák