Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz #21346560 #2769 üzenetére

    Akkor részleteiben: ha -csak mert ezen csináltam- simplelogint használsz, akkor kívülről van ingyen 10 emailcímed (fizetősen végtelen), és használsz egy email-fiókot. Pl legyen freemail.
    Ha a freemail nem tetszik, akkor, csak annyit csinálsz, hogy simpleloginban átírod 2 helyen az emailcímed (egyik az "account", másik a "továbbítási cím"), pl legyen protonmailre, így ezzel az összes, egyenként nem váltott regisztrációd nem a freemailre továbbítófik, hanem protonmailbe. 2 perc alatt már más interface, élmény, stabilitás, miegymás fogad.
    Ha a címet váltanád viszont, akkor meg generálsz egy másik aliast simpleloginen belül, és azt ami a bajos címet használja átírod anélkül, hogy -ha olyan- akkor az egész levelezést, mindent kellene költöztetni (a lánc törik, de az annyira nem nagy baj).
    Sőt. ha pl google, akkor van megannyi rémstory, hogy egyik napról a másikra "törölték" a fiókot (apuka pandémiás időszakban babáján lévő fura foltról küldött képet orvosuknak, amit a google contentID-zett, letiltotta a fiókot, és feljelentette a gyerekvédelemnél). Ez esetben csak simpleloginbe kell belépni, átírni 2 sort egy új címre, és már meg is van a "fontos levelet várok/ mindem accom oda menne" nyugodság, és csak az "ejj, kimentettem volna" bósszúság marad.

    Ha még erre rávesszük, hogy az a cím mibe a SL továbbít, és az amivel bele lehet lépni, és az amivel te a (outlookról tudom) emailfiókodba bele tudsz lépni lehet 3 különböző, akkor már is annak, aki ellened megy, sokat nagyon, sokat kell tudnia rólad.

    Persze jöhet az, hogy mi van ha a simplelogin kompromittálódik... De ezt a fenti pontenciállal egyetemben kell értékelni.

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák