Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz sdd2 #20973 üzenetére

    Dehogy öllek meg. Azt én sem vonom kétségbe hogy nagyon jó fotókat produkál, de magára a fotóra gondolván a brutális kifejezést úgy hírtelen erősnek találtam. Persze lehet egy kicsit zabos vagyok egy korábbi engem ért kritika miatt. :) A választ azért megkaptam a tűzre utalva és így értem mire vonatkozik a nagy öröm. :)

    (#20974) Wa2x: A zaj. Ok.

    (#20975) DemonDani: Tőled már semmin sem lepődök meg.

    (#20977) Quasi_modo: Szóval azt állítod az eget nem programozták bele a 808-ba? Talán zajos lesz valamitől vagy bemozdult? Esetleg nem tudnám követni a felhők gyors mozgásának ritmusát? Vagy csak nem fotóztál még eget? Egy bővebb kifejtésnek off-ban nagyon örülnék milyen akadályok merülnének fel a lelkes kisérletezőknek, akár privátban. :U

    Talán témát akarsz adni nekem azzal, hogy felhergelsz? :D Vigyázz jól, mert készítek egy 20db-os sorozat mester kompozíciót csupasz égről. :K :DDD

    (#20978) DemonDani: Hiába minden elméleti okoskodás, mert a gyakorlatban az esti fotókat is még bebukja a 920. Talán majd az EOS odaver, de a jelenlegik nekem nagyon kevesek. Megeszem őket reggelire. :) Ja igen a reklámok mást mondanak. Mobil kijelzőn szépek.

    (#20980) legiaap: Tényleg jöhetne még pár pitypang, mert pl nekem nem sikerültek. El.asztam a kompozíciót mindnél. :W Soha többet pitypang......

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák