Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz cicaslany86 #62028 üzenetére

    Hidd el hogy engem marhára nem érdekel hogy melyik telefonnak van jobb kamerája :)
    Én nem a kamera miatt vettem ezt, hanem mert tetszett.
    Az asszony csak és kizárólag a kamera miatt dönt egy telefon mellett és ő a Honor 8at választotta, pedig neki is lehetett volna S7Edge-e.
    Én az a fajta felhasználó vagyok aki ezek között már nem igen tud, és főleg nem akar különbséget tenni.

    Az ide betett képek 95%a nekem tetszik. Nem a téma, hanem a kép minősége. Lehet az Samsung, LG, Honor, Huawei...nekem tökmindegy.

    Az hogy belenagyítva meg milyenek a képek, szintén nem érdekel. Nem csak a sajátomnál, hanem a másiknál sem, mivel vagy telefonon vagy maximum a FHD monitoromon nézem a képeket, és hacsak nem valami bűnügy miatt keresnék bizonyítékot, akkor nincs szükségem a belenagyításra. :)

    Szóval nem...szó sincs arról hogy bántják a drága S7emet...amíg nekem megfelel addig nem érdekel hogy ki szerint sz*r, vagy kevésbé jó :N

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák