Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    Nokia 808 PV (Camera Pro)
    Inkább a minőség kedvéért, mint a tartalom. Városképek itt-ott. Egy kis bemutató.

    nappali: A képtömörítés 100%-os azért nagyobb az átlagostól 8mpx esetén. Éles az egész fotó nem csak a közepe. Az égbolt kb ilyen volt majdnem, de az legyen minusz a beállítás miatt. Az elsőn azért nem egyszínű. Csak egyszer lőttem munkából hazamenet.
    1,2

    éjszakai: Állítgattam ezt azt. Főleg letámasztva, vagy nekitámaszkodva vminek, de nem mindnél. Ha nincs állvány akkor többet kell lőni, hogy legyen éles elfogadható is bár nálam sokszór letámasztva is.
    3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,

    Nekem az utolsó a kedvencem. :) Legközelebb 16:9 képarányúak lesznek. Mikor július végén a telót megkapva elmentem vakus fotókat készíteni este......és még bizonygattam milyen faszák. Na de az már a múlt. A részletgazdagságot az L920-nál az állítólagos jobb fénykompenzáció mellett hogyan fogják pótólni? A rázkódásvédelem azért ennél sem rossz. Ja igen ez még FP1 Belle.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák