Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Sigma7 #102568 üzenetére

    Nem okozott csalódást. Ha 400k lenne, akkor érthető lenne. Ebben az árban nekem ez elfogadható amit produkál. A sima 11T talán egy fokkal szebbet alkot, de a MTK esetében nekem még a régi tapasztalat van, miszerint nem támogatja semmi (most már tudom, hogy Gcam arra a verzióra is felmegy, ami pozitívum). Mivel a P40Pro mellette van, nem is a 11T Pro lenne a fotós telefon. Ugyanakkor a szupermakró módja nagyon bejön, Huawei ezt már nem tudja ennyire közel (csak a P30Pro volt erre képes), a sztereó hangszórók, 5000mAh akku és 120w töltés (mire lezuhanyzok fel is tölti magát), design (kékes-lilás) szín, mind remek ennél és a bika hardverről nem is beszélve (semmi melegedés, TikToknál volt langyos). Úgy pörög a rendszer, hogy néha az az érzésem, a P40Pro lassú mellette. Szóval bőven megérné nekem. S20Fe lenne a másik, ott csak az IP68 és 3x optikai zoom szól mellette, na meg már van egy közvetlen mellettem, ezért is akartam volna ezt :)
    Mi több: P40Pro-ban a Telenor kártya, 11T Pro-ban a Telekomos, és munkahelyen a Xia-nak volt net, Huwinak nem, olyan erős vasszerkezet az épület...

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák