Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz axod #27804 üzenetére

    Ja, nekem is úgy lett meg, hogy 3-an maradtunk, abból ketten hoztuk a kötelező középmezőnyt (átlagos játékosnak tartom magam, semmiképpen nem jónak, nekem már az s2 is sok, nem tudom használni), és volt egy srác, aki egy versenyt megnyert, egy másikon meg második lett. Gyakorlatilag ő hozta le nekünk, de én személy szerint így is vért izzadtam a koncentrációtól, és kellett az is, hogy a másik csókával vigyáztunk egymásra, és próbáltuk egymást segíteni néha egy-egy drivatart feltartva, meglökve. Az első 3 hely nekem kb esélytelen X-es (de akár S2-es) autóval unbeatable szinten. FH4-ben néha összejött, bár S2/X ott sem ment, de ott az ai jóval gyengébb volt.

    Amúgy nézzétek csak vissza a topikot, ha S2 trial volt, FH4-nél is mindig ment a sírás. Annyi, hogy X-esre nem emlékszem, márpedig már az S2 is durva, de az X meg tényleg bedobja a gyeplőt a lovak közé némelyik autó tuningjával…

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák