Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz WATERDACA #38385 üzenetére

    Engem a multiban amúgy pon az zavar, ami FH-ban is: nagyon sokszor érzem azt, hogy nem az kerül előrre, aki ügyesebben, gyorsabban vezet, hanem aki megtanulja kihasználni a rendszer gyengeségeit, és ügyesebben löki ki a másikat. Ez FH-ban a dodzsemezős fékezés, FM-ben meg a 'lekísérés' a pályáról (meg a büntetőfékezés, meg a taktikus ramming, meg a többi geciség). Nem az a gond, hogy előfordul, hanem hogy open lobbikban ez rendszerszintű. Ha valakinél gyorsabb lennél, akkor jönnek a piszkos trükkök. Ha az sem megy, akkor a ramming. Tudom, hogy ez nem a játék hibája, ahnem a közösség szar, de FH-ban mostanra a ghostinggal egészen jól meg tudták oldani. Tudom, hogy FM-ben ez ey illúzióromboló megoldás lenne, nem véletlenül nem nyúlnak hozzá. A jelenlegi büntetési rendszer viszont semmire nem jó, aki akarta, már kiismerte, és az alapján szemétkedik tovább, és rontja el mások játékát.

    sch_a: Road Americát én nagyon szeretem, király pálya, meg Grand Oak is kimondottan jól sikerült szerintem. Laguna Seca meg örök klasszikus marad. Maple Valley sem rossz, nekem Watkins Glen is bejön. Daytona, és Homestead véleményes, de tény, hogy ezek egy kortárs autóverseny-játékból kihagyhatatlanok. VIR mondjuk tényleg egy borzalom. Sonoma, és Long Beach hiányáért viszont nem fogok könnyeket ontani. Sebringgel meg mindig kettős volt a viszonyom, az az igazság, hogy vannak autók (kategóriák), amiknek feküdt, és volt, amivel kimondottan gyűlöltem. De most így végiggondolva, tényleg brutálisan sok az amcsi pálya.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák