Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz creedszl #12351 üzenetére

    Nem sorol asszisztok alapján, csak a besorolás (teljesítmény) szerint próbál közel azonos szintűeket összerakni. De nincs olyan rengeteg player így mindig van eltérés a szintekben.
    Assistot mindenki saját belátása szerint használhat, de lassabb vagy velük. ABS, traction control, automata váltó mind rosszabbak, mint segítség nélkül jókor váltani, jó fékerőt használni. Így igazából magát szivatja aki használ valamit. Én pl kanyarív jelzéssel és automata váltóval játszom a legtöbbször.

    A falnak csapódós lassítás elég új dolog. Azért lett ilyen mert ez előtt az volt a gyorsabb megoldás, hogy nem fékeztél, hanem a kanyarban a fal lassított/irányított. Ezt a wallride megoldást akarják megszüntetni ezzel a lassitassal. Fékezz időben és nincs gond.
    Persze a rendszer nem tökéletes. Engem is löktek már neki offroad pályán egy háznak, ami belassított. Extra szívás volt, mert nem elég, hogy önhibámon kívül mentem neki és állított meg a ház. Elindulni is egy év volt a lassítás miatt.
    Összességében azért nekem tetszik ez a megoldás. Nagyon utáltam azokat akik a falnak köszönhetően tudtak nyerni.

Új hozzászólás Aktív témák