Keresés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz JJános #12554 üzenetére

    A korábbi autói nagy része sem volt jobb, de mindig roppant gyorsan rátalált arra, hogy hogyan vezesse őket a megváltozott körülmények közt. Most erre nyersen fogalmazva : képtelennek tűnt... A gumi mindenkinél fogyott. Még a vajkezű gombos gumijai is simára koptak a végén./érdekes, hogy mikozben az új inter akár 4 másodperccel is gyorsabb volt, mindenki kettő interrel kínozta magát végig a távon, holott az új készlet 5-6 kör alatt kifizetődhetett.../

    Utánam a kondenzcsik!

  • Peat;)

    veterán

    válasz JJános #12554 üzenetére

    Szerintem ez az autó a rossz egy üres duma. Rosberg jó pilóta de nem ennyivel. Igenis használható az az autó, csak nem tud rászokni Schumi. A helyett hogy ezt közvetítené a csapata, inkább ők is az autót szólják le. Nekem nem Schumival van bajom, mert mindenki látja, hogy próbálkozik. Nekem a csapat tűnik totál idiótának, ahogy megpróbálják levenni a terhet az öregfiú válláról, de olyan túlzásokba esnek hogy inkább rárakják azt. Nekem az jön le a csapat nyilatkozataiból, hogy az elsődleges cél nem egy vb autó összerakása, hanem egy Schuminak maximálisan kedvező autó összerakása. A kettő meg nem biztos hogy ugyanaz, de lehet. Nem értek hozzá, de a kommunikáció már szánalmas, így az autó úgy a gumi, meg nyerhetett is volna..Schumi közben meg totál korrekten viseli a gondot. A csapata csinál bohócot belőle.

Aktív témák