Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    Na ja, el is szégyelltem magam, az első két évben minimális tudás ragadt rám, úgy volt lesz szaki, oszt nem lett... majd most 4 évig meg a házfelújításra koncentráltunk, így itt vagyok 5 év kb. nulla tapasztalattal, sajnos ritkán jön egyedi megrendelés.
    A korszerű vasút az itt is játszik, csak néha szar :DDD készültünk haza, rohadt nagy hóvihart jósoltak, szól a rádió, senki ne induljon útnak délután, mire a főnök ,,ezt még azért csináld meg'' :DDD
    Nem a vasúti út hosszával van a gond, mert Sopron-Szhely kb. egy óra. Csak mellette még egy óra, mire eljutsz valamelyik megállóig, meg fél óra ha a két végponton kéne kimászkálnod az ipari részre...
    Van meló, facebookon most írták, 1300 nettó / 3műszak, hát menjen a... még ha egyedi gyártás akkor is... alig kevesebbet megkapsz egy sima szalagmelóval is.
    30 ezret azon a szinten én biztos letojnék nagy ívben, oda mennék ami közelebb van a lakhelyemhez :D

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák