Keresés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz AirBooms #10995 üzenetére

    Egyetértek. :K
    Nekem is 3 Samu vinyóm dohog a gépemben (2db 500-as és egy 1Tb-os) és már egyikre sincs gari, nem fiatalok, de ettől függetlenül 100% állapotban vannak a HD Sentinel szerint.
    Van egy 150Gb Raptorom is, erre 5 év garit kaptam. Előjött rajta 3db bad sector még kb. 2 éve, és azóta is köszöni jól van, 98% kondícióval. És itt jön az, amiről szó van. 2012-ig garis, az még 1,5-2 év. 1 év múlva pedig megy vissza a nagykerbe bad sector hibával. Már most is csak 300Gb Veloci Raptor kapható, nem hogy majd 1 év múlva. Amikor gariztatni fogom, azt az árat fogják számolni, ami náluk a gépben szerepel utsó bejegyzésként, ami kb. 45k. 1 év múlva ennyiért kihozok helyette egy 128Gb SSD-t... :U Nekem jó buli, de a gyártónak és a nagykernek annyira nem. Ezért ritka az 1-2 évnél hosszabb gari.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz AirBooms #10995 üzenetére

    Vita nincs és nem is volt. Te másképp értelmezed a garancia fogalmát és én is. Ettől függetlenül nem írom azt hogy rettenetesen rosszul gondolkodsz vagy hogy nevetséges az érvelésed még ha az is.

    Nem írtam azt hogy ha a gari csak 2 éves akkor 2 évig működik biztonsággal a cucc.

    A gyártó csak 2 évet vállal be ennyit kalkulál be, pont te írtad le. Hát ez itt a lényeg. Csak 2 évet vállal be egy olyan termékére amire ráírja hogy 30 évig jó!
    Nekem ez nem tükrözi a minőséget és a megbízhatóságot!

    Ha még mindig nem vili akkor ott a példa a Patriot SSD-re 10év garival. Bevállalja a gyártó a 10évet? BE. Vajon miért.

    Aláírás

Aktív témák