Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Végeztem a játékkal tegnap.

    Ha röviden kellene összefoglalnom, akkor azt mondom, hogy míg a korábbi Final Fantasy játékoknál érezem, hogy mekkora utat/kalandot ettem meg a karakterekkel, itt ezt nem érzem. Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne jó játék, ne élveztem volna. Csak van hiányérzetem. Bár bevallom, hogy úgy 75% körül, elengedtem a mellékküldetéseket. És csak a pluszosokat csináltam meg. Egyszerűen annyira gyengék voltak addig, hogy nem "bírtam" tovább. Úgy gondoltam, hogy úgy is a fő sztori a lényeg. (Remélem jól gondoltam :) ) Az pedig jó is volt, nagyjából. Mert azért a nagy ármánykodás, a GoT majmolása, érdekes megvilágítást kap a végén. És felmerül a kérdés, hogy minek is kellett ennyire erőltetni. :U Egyébként a karakterek jók, érdekesek, változatosak. Szerintem egyedül Barnabas-nál fogyott el a szufla. Ő külsőre is elég gyenge, Odin se nagy szám. A cselekménye viszont nem rossz.

    Audio-vizuálisan a játék lehengerlő. Van ami grafikailag kevésbé kidolgozott, de ezt feledteti oly sok iszonyat látványos jelenet. Igazából a mellékküldetéseken és a sztori egyes részein kívül nagyon tetszett a játék. De nekem a XV jobban tetszet összességében.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák