Új hozzászólás Aktív témák

  • Szevam

    aktív tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz flash- #546 üzenetére

    Nem vagyok abban biztos, hogy minden személyiség típus megtalálható egyetlen könyvben. Ha az a célod hogy analizáld az embereket, akkor több aspektusból lenne érdemes körbenézni.

    A leírásodból a véleményem szerint egy igen stresszes, esetleg szorongó hölgyről lehet szó, akit a férje folyamatosan irányítgat, esetleg arra sarkallja hogy jobban fejezze ki magát. De kevés az infó és a háttér tartalom.

    Szerintem nézz meg néhány videót Bagdi Emőkétől, Almási Kittitől, Orvos-Tóth Noémitől.

    Az ősi pecsét Podcast csatorna alatt érdekes aspeskusból világítanak rá az ember típusokra. (Taoista)

    Nekem és szerintem Doriennek is megakadt a szeme a “mások hibáinak beanalizálásán “ . Megfogalmazhattad volna máshogy is és akkor nem gondolunk rögtön rosszra. :R

    Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

Új hozzászólás Aktív témák