Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Szevam #545 üzenetére

    köszi.. de ezt a bibliafordítást nem tartom sokra. Leginkább a Rúf mondható igazán jó fordításnak.
    [link]
    na szóval én nem itélgetek senkit sem. aki ismer az tudja hogy pont nem vagyok egy itélkezős van nekem elég hibám és tudom is van is emiatt sok komplexusom, szorongásom szóval nem az a tipus vagyok aki azt hiszi magáról milyen tökéletes nagyon nem de ennyit rólam.
    én tényleg csak érdekesség képpen kérdeztem. sokunknak vannak személyiség hibái (magunknak is) és ezeknek felismerésében van e valami olyan anyag könyv ami segtség lehet? az hogy kiváncsi vagyok kinek milyen baja lehet xy tünetek miatt az nem az itélkezés miatt van és nem azért mert érdekes dolog lehet.érdekel. mint mást az orvosi könyv hogy kinek milyen betegsége lehet..
    pl most nagyon divat a youtube-on a nárcisztikus személyiségzavarral kapcsolatos videók. nahát milyen csunya dolog mások hibáival foglalkoznak....( ugye már kommentáltatok a videóik alá hogy mit foglalkoznak másokkal?)
    na amiért emlitetttem mert egy nagyon közeli rokonomra is egy másik rokonom folyamatosan rámondja hogy nárcisztikus, jó lenne tudni hogy tényleg az e vagy valami más.

    de szerintem azzal is van ám baj aki ha valamit kérdeznek kérdéssel vagy kioktatással válaszol. (itt ph-n ez valamiért nagy divat). Kérdésre válasszal válaszolunk nem kérdéssel.
    És szerintem az is foglalkozhatna a maga dolgával. Úgy lenne illő válaszolni hogy:erre nem szeretnék válaszolni. dobálóztok a bibliával, de ti se tartjátok be :)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák