Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    Hétvégén újranéztem Az acélembert, mert közel már a BvS, bár valószínűleg nem fogom moziban nézni, mert csak a Cinema City adja, legalábbis márciusban biztosan csak ott lesz Szolnokon. Ilyen esős napon nem volt kedvem Nolan búskomor filmjeihez, így lett végül a Mindörökké Batman. Amikor először láttam, nem rajongtam érte, azóta megnéztem párszor, kedvenc sosem lesz belőle, de én élveztem. A producer Tim Burton, ez meg is látszik rajta, Gotham ugyanaz, ami a korábbi két filmben, a gonoszok pedig ugyanolyan szürreális alakok, mint Joker vagy Pingvin a Burton filmekben, bár Jim Carrey és Tommy Lee Jones alakítása nem ér fel velük. Az egész olyan, mint egy picit durvább rajzfilm, annyira valószerűtlen az egész. Az, hogy Rébusz végül csak az Arkham Asylumba került, a képregényes vonalat erősíti, de a Kétarccal alkotott párosa helyenként a 60-as évek Batman-jét is eszembe juttatta. Este megnézném a Batman & Robint is, de valószínűleg Szamuráj zsaru lesz helyette, ha már dolgoztam azon, hogy a VHS szinkronját BD-hez igazítsam. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák