Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    (Captain) Deadpool
    OV

    Maga a film nagyon tetszett,szétröhögtem az agyam,Reynolds nagyon király volt. :K Végre egy igazi Marvel film,nem egy olyan esti mese mint a többi.
    Viszont ez az egész uncsi előzménysztori (avagy love story) felesleges volt,az átváltozást is "gyorsan" lerendezték,a képregényben azért másabb (és durvább) volt ez. Plusz a káromkodás túl sok volt,persze a képregényben is van néha egy-két fuck meg shit de nem ennyi...
    De velem ez a baj,hogy túlságosan a képregényhez hasonlítom a filmet,végülis ha ezeket a dolgokat félrerakom mindenképp azt kaptam amit vártam. Mondjuk több chimichanga és palacsinta is kellett volna,de mindegy :P

    Várom a folytatást,amiben remélem tényleg benne lesz Cable is,és Keira Knightley játssza majd ;]

    Ja és a szokásos mozis nyavalygásom következik:1000 ft-ért azt várná az ember,hogy a kukorica és üdítő mennyei ízeket ad majd,de ehelyett a popcorn annyira sós volt mint az állat,a Fanta meg mintha nem is narancsos lett volna annyira vízízű volt nulla szénsavval... Általában szoktam vinni valami mást de most elfelejtettem,és akartam valamit rágcsálni de ezután soha többet nem veszek az tuti :U

    https://psnprofiles.com/kazama001

Új hozzászólás Aktív témák