Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz DiamondBack #78616 üzenetére

    Egy dolgot jó, ha tudsz az ilyen filmekről. A főszereplők mindig belebotlanak valamibe, és mindig pont akkor vannak ott, amikor történik valami. Ettől főszereplők. Ha leszarnák, és továbbmennének, vagy reggel egy hascsikarás miatt tovább időznek a kidőlt AT-AT pilótakabinjában berendezett toitoiban, akkor lemaradnak az eseményekről, és akkor nincs film se. Ez az összes, ismétlem: az ÖSSZES filmben így van. Néha olyan eszement faszságokba tudnak bele kötni egyesek, hogy már én érzem magam kényelmetlenül, hogy végig tudok úgy ülni egy filmet, hogy közben jól érzem magam. :)
    Én is a régi trilógián nőttem fel, 10 évesen a LEGO farmom kockáiból építettem AT-AT-t, jócskán megelőzve a koromat.
    Luke-ot mi motiválta az elején? Mert Finnt idáig még semmi, ha láttad a filmet, akkor feltűnhetett, hogy örökké le akart lépni, csak Rey elrablása változtatott ezen - igen, ez az a rész, amikor a fiú megmenti a lányt, igen gyakori eleme a sárkányos-lovagos-királynős meséknek, és ha mögé nézel, az egész Csillagok háborúja ezt a dramaturgiát követte.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák