Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz callmeakos #77049 üzenetére

    A képregényben sem több ez, mint kakaskodás. Batman nem ölheti meg Supermant, nem is akarja, fordítva lehetséges lenne, de Superman sem akarja. Meg teljesen nyilvánvaló volt eddig is, hogy nem egyik vagy másik győzelmével ér véget a film, és jön majd egy ellenség, akit le kell zúzni. Hogy az új Luthort miért pont Batmannal együtt kell összeereszteni Superman-nal, nem tudom, de már mindegy, Snyder rögtön az első résszel felborította a régi dolgokat. A kis nyomi gyerek még lehet jó, Kevin Spacey-re nem emlékszem, csak egyszer láttam azt a filmet, de Gene Hackman borzalmasan ripacs volt, mondjuk a régi filmek színvonala is sem volt túl acélos, a 3-4. rész konkrétan trash volt, Zs kategóriás. Viszont legalább Clark Kent ordenáré balfaszsága a múlté, bár az, hogy szemüvegben még Batman/Bruce Wayne sem ismeri fel, mókás. Szóval ezzel a realitást le is tudtuk, hátra kell dőlni, és nézni a zúzást. Szórakoztató lesz, az biztos, bár kicsit túltolták az "epikávszomvonderfúl" jeleneteket.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák