Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    X-Men: Days of Future Past
    euro 4k hun

    spoileres

    ezigen. mocskosul élveztem, az elején ahogy bekezdtek az akciójelenetekkel, uhh. a First Class volt a kedvencem eddig, de a helyzet az, hogy ez még rárak egy picit. az időutazás móka mindig összefossa a sztorikat, itt is bele lehet kötni, de nem kell, a film kitalált egy sémát, ahhoz tartotta magát, kicsit kattogtál rajta néha, hogy akkor ez most jó-e így, de elfogadtad, hogy igen, és vitt magával, nézette magát, anélkül h megszólalhattál volna. szuper volt, hogy összerántották a hatalmas gárdát amolyan házon belüli crossover képében, mégis azok vitték a hátukon, akiknek kellett. amúgy nagyjából osztom Integra véleményét a filmről. a Quicksilver Pentagon scene óriási volt.

    amin fennakadtam, és nem tiszta a logikája: Wolverine adamantium cuccaival meg úgy alleszusammen vele most mi van, ő az egésznek a kulcsa. egyrészt ott kezdődik, hogy nem volt rá utalás, hogy a zárójelenetben, a gatyába rántott jövőben van-e neki fém, vagy sem. ha azt feltételezem, hogy az újabbik Wolverine film(japán kitérő) az ébredés után játszódik, akkor van. tegyük fel, hogy van. honnan? nem Stryker halászta ki a vízből, hanem Raven. (ez utóbbit nem értettem, miért kellett bele, jó lett volna ha Stryker szedi ki). viszont a Stryker féle vonalat már láttuk az első saját filmjében, így hát nem látom, hogy akkor az most hogy fog ebbe a kimaradt 50 évbe belekerülni.

    ja, a sivatagi "Sandneto" ki a mi a fene, lövésem nincs róla, jó hogy odarakták...

    legyen 8/10, mint a First Class

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák