Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Sikerült végre megnéznem a Csatahajót.

    Nem értem mire fel ez a nagy lejárató hadjárat a film ellen....Baromi látványos akar lenni és az is...Nem tudom, hogy az emberek mit vártak a filmtől? Érzelmekkel teli, igazi mély mondanivalót tartalmazó alkotást az emberiség jövőjéről és egy idegen civilizációról? Az már az első trailer első képkockájából lejött, hogy kőkemény látvány filmről van szó, igazi popcorn film lesz ez...Véleményem szerint az is lett és pont. Külön örültem, hogy a szerelmi szál ketté lett szakítva a filmben, így az akciót nem szakította meg a nyál...

    Baromi jól szórakoztam a film alatt, észrevétlenül röpült el a 2 óra, úgy hogy azt se tudtam sokszor hova kapjam a fejem a látványtól...Egyébként a torpedó játék filinget is hozta...

    Egy dolgot bánok, hogy pont ezt a filmet nem 3D-ben forgatták, szerintem nagyon jól állt volna neki, hatásvadászat ide vagy oda annyi törmeléket, repeszt kaphattunk volna az arcunkba hogy ajaj...Ha 3D-ben ment volna tuti beülünk rá az Avengers után... így "csak" a HD maradt

Új hozzászólás Aktív témák