Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Carrie

    Hát nem megmondtam hogy egy ótvar film lesz? :D
    És felháborítóan csak részben volt igazam..
    Tény, hogy nem lesz az év alkotása, de őszintén megmondom hogy év elején az Ózban jobban csalódtam. És bizony sejtem is hogy miért húzzák le sokat. A történet nem nagy eresztés, olyan kicseszett sok a logikai baki, hogy 10 kezemen se tudnám megszámolni, a film kb. kétharmada teljesen felesleges, és amellett unalmas és még idegesítő is. De a film utolsó harmada az király volt. És e miatt mondhatom azt, hogy nem akkora csalódás, mint amire számítottam. Mert tulajdonképpen ez a rész a film legfontosabb része. és sikerült is jóra megcsinálni. Ja és még egy: Chloe Moretz is f*ckin AWESOME!! :Y Én nem tudom hogy hol tanult meg ez a kiscsaj így színészkedni, de annyira jól hozta Carrie számtalan arcát, hogy az valami félelmetes. :C
    Moziban felesleges megnézni, várjátok meg a dévédét, vagy látogassatok el a virágboltba.
    És teljesen feleslegesnek tartom a 18as karikát, 12es bőven elég lenne. Ez se nem horror, trash filmnek meg vérgyenge...

    Ja és még valamit zárásképp. Ha majd nézitek a filmet pár mondatot most jegyezzetek meg:
    "Hol vannak az ellopott tervrajzok..." meg Ha ez egy diplomáciai hajó, mutass nekem egy diplomatát.
    Ha látjátok, érteni fogjátok :DDD :DDD

    5,5/10

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák