Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz spammer #16837 üzenetére

    "Igaz, hogy a végét már egy kicsit túlkomplikálták, de akkor is, ez ütött." :DDD

    láttam már vagy 5ször biztos, 2órán keresztül totál érthető az egész, de utána még 20 perc és magamról sem tudom már, ki vagyok :D összekever lynch mindent... szeretem ezt a filmet, de nem egy közérthető darab: olyan, mintha kapnék egy jókora puzzle-t, végig érzem, ahogy minden jelenet/helyszín/apróság/karakter kapcsolódik valahova a nagy egészben, de a legvégén úgy elvesztem a fonalat, hogy ihaj... jó még nagyon tőle a kék bársony, útvesztőben meg az inland empire is, de azok ehhez képest teljesen érthetőek

    most meghoztad a kedvem ahhoz, hogy újranézzek tőle pár filmet... szerintem barátnőmet rábeszélem a mulholland dr-ra, mert elég jól meg szokta érteni a filmeket, hátha összerakjuk a végére :)

    fantasztikus négyes 1-2 (este volt film+ & ertéelklubon, pont egymás után a 2 rész):

    ez marvel filmekből nálam kakukktojás... sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni... karakterek súlytalanok, szedett-vedett valami az egész... az meg, hogy a sztori nagy részét a láthatatlan csaj meg mr fantörpik érzelmi vívódása/esküvője teszi ki, unalmassá is teszi számomra... a legjobb rész stan lee feltűnése volt az esküvőn, akit elzavartak ;] a főgonosz (dr. doom) meg pl egy bane mellett kisóvodás ...nem is adnék rá igazán pontot: kapott már több esélyt is tőlem, de nem veszi be a gyomrom... erre egy reboot tényleg ráfér

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák