Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Bad Pritt #156483 üzenetére

    Ez általánosságban sokmindenre igaz, erre épül sok üzletág is nyilván. Ettől függetlenül én amennyire megtudom ítélni, teljesen tiszta víziókkal kezdek bele bármilyen filmbe, nem stenkelem magam, hogy fú na ez nagyot üt majd, meg nem írom le előre (nyilván akkor meg sem nézném, ha ilyen lenne). Ha valamiben hibát látok egy pillanat alatt el tudja venni a kedvem, nem fogom magamban mondogatni, mantrázni hogy "de hát ez egy jó film, jó film, jó film".

    Példák a teljesség igénye nélkül, amiktől jó performanszt vártam, de az imdb pontszám ellenére szenvedős volt:

    Szárnyas fejvadász 2049 - Ezzel együtt kb az összes Ryan Gosling film, nem tudom élvezni a csávó minimalista "játékát"
    Északi
    Tőrbe Ejtve 2.
    Legtöbb régi film, amik kult klasszikként vannak emlegetve, Ponyvaregény, Oscar, Szerelmünk lapjai nemtudom, fú ezeket csak filmes fogadásból néztem meg, borzalmas élmény volt.

    Sőt hogy a biztit kiverjem, a sokak kedvence Joker sem jött nekem annyira be, hogy az évszázad filmje és alakításaként emlékezzek meg róla. Végignéztem, kicsit untam is, soha nem nézném újra, nekem egy üres one man show volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák