Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Rigormortiis #152821 üzenetére

    mármint 2001 űrodüsszeia? sógorom nagy kedvence, látta már vagy 30szor biztos, de még mindig nem állt össze neki :DDD én kb 30 éve láttam utoljára és szintén nem tudtam hova tenni... annyi maradt meg, hogy történtek benne érdekes dolgok, de k*rvára nem tudtam az egészet hová tenni :DDD inkább nézek Lynch-eket... ott olyan érzésem van, mint 1-1 elfeledett álomnál, amikor csak egy hajszálnyi lökés kellene, hogy eszembe jusson... nála úgy érzem, hogy hajszálon múlik, hogy összeálljon az egész és értelmezni tudjam :D

    elmúlt napok terméséből:

    the unforgivable
    jól építkezett a film nagyon, de a végére kifulladt és elmaradt a katarzis... nekem ez a happy end-es lezárás nagyon hollywoodi volt

    the glass castle
    ez sokkal jobban bejött :K Woody Harrelson egyszerűen brillírozik a hasonló karakterekben... realitás talaján mozog a film, jól adagolja a drámai és komikus jeleneteket... asszonnyal nézős kellemes esti filmnek abszolút ajánlott :K

    the ballad of buster scruggs
    voltak benne jobb és rosszabb epizódok... végére úgy éreztem, hogy kicsit túltolták ezt a "vadnyugaton nincs happy end, mindenki sz*pni fog" dolgot :DDD egynek jó volt, de Coen-éktől ez nálam nem újranézős... vadnyugati témában vannak 100szor jobbak

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák